Certifikáty

12345678Certifikát podle vyhlášky MZ pro pitnou vodu_HDISO 13485 CZISO 9001 CZISO 14001 CZAAA12certspol firma

Společnosti GORO, spol. s r.o. byly uděleny následující české a mezinárodní certifikáty:

 • Certifikáty ITC Zlín o kvalitě upravené vody
  Institut pro testování a certifikaci, a.s. sídlící ve Zlíně nám vydal certifikáty, které nás osvědčují, že naše zařízení jsou vhodná pro výrobu pitné a purifikované vody.
 • Certifikát ISO 9001:2008

  Naše společnost je držítelem osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci pro obor činnosti Návrh, výroba, prodej a servis zařízení na úpravu vody.

 • Mezinárodní hodnocení AAA
  Naše společnost je od roku 2014 držítelem prestižního mezinárodního hodnocení AAA. GORO, spol. s r.o. patří do skupiny společností s nejvyšší úrovní kredibility v České republice. Společnost splnila nejpřísnější kritéria kredibility a spolehlivosti za období posledních deseti let, a proto patří do vysoce exkluzivní skupiny českých firem, které mohou používat certifikaci AAA jako symbol nejvyššího ratingového hodnocení. Toto mezinárodní ocenění nás řadí do exkluzivní kategorie společností, které se vyznačují tím nejcennějším – seriózností, solventností, spolehlivostí a dynamikou. Získané hodnocení představuje znamení bezpečného a korektního obchodního vztahu jak k našim stávajícím, tak i potenciálním klientům. Mezinárodní přesah tohoto hodnocení nám přináší příležitost být prověřeným obchodním partnerem nejen v České republice, ale i v celé Evropě.
 • Certifikát ověřeno zákazníky
  Dne 06.06.2016 byl naší společnosti udělen certifikát "Ověřeno zákazníky". Tento certifikát byl udělen společností CPKF - centrum prověřování kvality firem na základě elektronického průzkumu. Je to tudíž známka toho, že na společnost GORO, spol. s r.o. nejsou zjištěny žádné negativní ohlasy na kvalitu poskytovaných služeb a celkový přístup k zákazníkům.